Я маю право

04 жовтня 2017 року в рамках проекту «Я маю право», працівниками Новгородківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з представниками служби у справах дітей та Новгородківського бюро правової допомоги проведено право-освітній захід для учнів 5 – 9 класів Новгородківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Новгородківської районної ради Кіровоградської області.

Під час заходу, з учнями було проведено бесіди на теми: «Права дітей» та «Адміністративна і кримінальна відповідальність неповнолітніх», надано інформацію про роботу РЦСССДМ та Бюро правової допомоги, види послуг, які надаються даними закладами та категорії осіб, які мають право на отримання соціальної та правової допомоги. Під час бесід розповсюджено друковані матеріали інформаційного характеру.