День українського козацтва відзначили клієнти пробації в Новгородківському РС з питань пробації

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільших шанованих свят – Покрова Пресвятої Богородиці, в народі його ще називають Третя Пречиста. В цей день ми вшановуємо славних українських козаків, покровителькою яких вважається Богородиця. Це свято також і родинне – бо пов’язане також з родинними і сімейними цінностями і традиціями.

Напередодні свята, 13 жовтня 2017 року, співробітники Новгородківського РС з питань пробації та районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом з клієнтами пробації оглянули фотовиставку «Війна очима воїнів-земляків» в музеї історії району та згадали історію цього свята, бо воно відзначає подію, яка сталася багато сотень років тому – на початку Х століття у Константинополі. Директор музею Кудіна О.Ф. розповіла присутнім, що тоді вороги оточили місто. Жителі міста молилися Богові, щоб Він захистив місто від ворогів. В цей час від вівтаря вийшла Богородиця і покрила своїм покровом тих, хто молився. Відтоді Богородицю вважають захисницею воїнів, козаків, які у всі часи боронять нашу Батьківщину.