Засідання спостережної комісії

31 жовтня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про надання медичних послуг особам, що звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров’я району та проходження ними медичного огляду.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Новомиколаївської сільської ради.

Під час засідання присутніх поінформували:

Нестройний Олексій Іванович - головний лікар ЦРЛ, Жук Наталія Олександрівна – головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги та Орел Володимир Георгійович – голова Новомиколаївської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.