ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД… Клієнтам Новгородківського РС з питань пробації розповіли про інфекцію

ВІЛ - це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. Це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.

1988 року 1 грудня оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДом. Тому сьогодні клієнтам пробації співробітники Новгородківського РС спільно з директором РЦСССДМ Куземчак С.М. розповіли про цю хворобу, шляхи передачі ВІЛ-інфекції, про те, як уникнути зараження. Україна, згідно з доповіддю ООН, у 2005 році посідала 6-е місце в світі за рівнем поширення епідемії ВІЛ/СНІД. Тому дуже важливими є профілактичні заходи. Присутнім роздали інформаційні брошури та контрацептиви.