До Всеукраїнського тижня права клієнти пробації продовжують знайомство з можливістю безоплатної правової допомоги в Новгородківському районі

8 грудня 2017 року в рамках виконання меморандуму про співпрацю та з нагоди всеукраїнського тижня права за ініціативи Новгородківського РС з питань пробації на базі Новгородківського Бюро правової допомоги для клієнтів пробації проведено черговий просвітницький захід з питань реалізації та захисту прав людини.

Під час заходу присутніх було поінформовано про роботу Бюро правової допомоги, види правових послуг, які надаються Бюро, категорії осіб, які мають право на отримання безкоштовної правової допомоги, та розповсюджено друковані матеріали інформаційного характеру.

Також, для присутніх було проведено показ фільму про правозахисну діяльність в Україні щодо захисту своїх прав під час обвинувачення в кримінальному правопорушенні. Присутні на заході працівники Новгородківського відділення поліції та представник Новгородківського РЦСССДМ провели бесіди профілактичного характеру.

В підсумку зустрічі присутнім було наголошено на можливості допомоги в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.