Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем

20 серпня 2018 року спеціалістами Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено діагностику особливостей реакцій підлітків на нестандартні ситуації.

«Людина під дощем» - це діагностика особливостей реакції на складні ситуації, готовність справлятися з труднощами, а також використовувати захисні механізми.

Зрозуміти, як людина реагує на стрес, чи здатна вона успішно долати життєві труднощі, якими особистими ресурсами він володіє, щоб впоратися з ударами долі, можна дізнатися, запропонувавши їй намалювати людину під дощем. Цей проективна методика досить інформативна і часто використовується в психодіагностиці.