Засідання спостережної комісії

28 серпня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проходження медичного огляду особами, що звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров’я району.

Присутніх проінформували: Нестройний О.І. – головний лікар Новгородківської ЦРЛ; Жук Н.О. – головний лікар Новгородківського районного центру первинної медико – санітарної допомоги.

2. Про роботу виконкому сільської ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Куцівської сільської ради.

Присутніх проінформувала Лаліменко Н.І. – голова Куцівської сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та прийняли відповідні рішення.