До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації Новгородківського району

Щорічно Всесвітня організація охорони здоров'я, за підтримки Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам, проводить Всесвітній день запобігання самогубствам з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

10 вересня 2018 року психологом Новгородківського РЦСССДМ Лазоренко К.М. спільно з працівниками Новгородківського РС з питань пробації для неповнолітніх клієнтів пробації проведено методику та тест на «Визначення схильності до суїцидальної поведінки» метою якого було виявлення схильності підлітка до суїцидальних намірів та попередження самогубства.