Засідання спостережної комісії

28 вересня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про звернення осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та надання допомоги у вирішенні їх соціальних питань.

Присутніх проінформувала: Гук Наталія Сергіївна - начальник управління соціального захисту населення Новгородківського району.

2. Про роботу виконкому сільської ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарання не пов'язаних з позбавленням волі та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Верблюзької сільської ради.

Присутніх проінформувала: Кулик Любов Федорівна – голова Верблюзької сільської ради.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.