A- A A+

Важлива інформація

  

                      

            

        

         

     

        

        

    

      

      

         

    

Мітинг-реквієм

Вже 32 роки поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності, яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу.

Детальніше: Мітинг-реквієм

Працівники Новгородківського бюро правової допомоги, спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області консультували громадян

25 квітня поточного року, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», головним спеціалістом Новгородківського бюро правової допомоги Наталією Ліцевич, спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, начальником відділу державної реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти – Андрієм Грималюком, провідним спеціалістом відділу нотаріату – Світланою Безуглою, головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Євгеном Клессовим в приміщенні Новгородківського бюро правової допомоги надавалися правові консультації громадянам.

Так, наприклад, на прийом звернулася громадянка Н. з питанням стягнення заборгованості по аліментам та порядком її розрахунку. Спеціалістами розглянуто дане звернення та прийнято відповідні заяви. Поряд з цим, було надано правову консультацію з порушеного питання та надано відповідні рекомендації.

Детальніше: Працівники Новгородківського бюро правової допомоги, спільно з працівниками Головного...

До відома жителів Новгородківського району!

04 травня 2018 року о 10 годині в приміщенні Новгородківської районної державної адміністрації буде проводити особистий прийом громадян заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації ЛОБАНОВА Світлана Василівна.

Попередній запис на прийом за телефоном 2-04-57.

Висадка дерев і кущів

25 квітня 2018 року до 32-ї річниці Чорнобильської трагедії проведено благоустрій території біля пам’ятного знаку загиблим ліквідаторам аварії на ЧАЕС в селищі Новгородка.

Детальніше: Висадка дерев і кущів

Засідання колегії

25 квітня 2018 року голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга провів засідання колегії районної державної адміністрації.

Детальніше: Засідання колегії

Засідання спостережної комісії

25 квітня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

Детальніше: Засідання спостережної комісії

Результати першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 30 –р “Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2018 році”, серед державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з 04 по 20 квітня 2018 році було проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Детальніше: Результати першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441.

Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:

03 травня  2018 р. – начальник управління обслуговування громадян Світлана Олегівна РИНДІНА.

10 травня  2018 р. – начальник юридичного управління Євгенія Юріївна ВОРОНЮК.

17 травня  2018 р. – начальник фінансово – економічного управління Сніжана Леонідівна СОЛОВЕЙ.

24 травня  2018 р. – начальник управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Світлана Володимирівна КРИВЕНКО.

31 травня  2018 р. – заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства – начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Євгенія Іллівна ВАСИЛЬЄВА.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Шановні жителі Новгородківського району!

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 32 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль».

Детальніше: Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Шановні жителі...