A- A A+

Районна лікарня отримала нове обладнання

В співпраці з Новгородківською районною державною адміністрацією депутатами районної ради було виділено з бюджету району кошти на придбання ІФА аналізатора та двох кисневих концентраторів для КНП «Новгородківська центральна районна лікарня». Приємно, що в такий нелегкий час приймаються зважені рішення по забезпеченню нашої медичної галузі необхідним обладнанням. Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цього процесу та бажаємо міцного здоров’я.

Детальніше: Районна лікарня отримала нове обладнання

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Новгородківська центральна районна лікарня” Новгородківської районної ради Кіровоградської області

Новгородківська районна державна адміністрація відповідно до статей 6, 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, частини 9 статті 16 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я” (зі змінами), рішення сесії Новгородківської районної ради від 22 грудня 2017 року № 243 “Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району” (зі змінами), розпорядження голови районної ради від 02 листопада 2020 року № 12-гр “Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 24 вересня 2020 року № 9-гр”, пункту 9.2.5. Статуту комунального некомерційного підприємства “Новгородківська центральна районна лікарня” Новгородківської районної ради Кіровоградської області, затвердженого рішенням районної ради від 01 листопада 2019 року № 411, розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 листопада 2020 року № 221-р ”Про проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Новгородківська центральна районна лікарня” Новгородківської районної ради Кіровоградської області” оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Новгородківська центральна районна лікарня” Новгородківської районної ради Кіровоградської області строком на 3 роки.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного...

21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013-2014 років.

У цей день всі ми  віддаємо належну шану патріотизму й мужності наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  У ті дні довелося виборювати права на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, герої Майдану заплатили найвищу ціну – власне життя.

Детальніше: 21 листопада – День Гідності та Свободи

Всеукраїнський онлайн-форум "Енергонезалежні регіони України"

24 листопада 2020 р. Міненерго та Держенергоефективності ініціюють широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Детальніше: Всеукраїнський онлайн-форум "Енергонезалежні регіони України"

Про протиепідемічні заходи

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641" на території України додатково запроваджено карантин вихідного дня, під час якого з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. забороняється:

  1. приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  2. приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  3. приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  4. приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

Детальніше: Про протиепідемічні заходи

Шановні працівники сільського господарства Новгородківщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства. 

Ваша повсякденна наполеглива праця, професіоналізм та злагоджена робота є запорукою стабільного забезпечення громадян країни якісним, безпечним, доступним продовольством, та зростання добробуту наших співвітчизників.

Детальніше: Шановні працівники сільського господарства Новгородківщини!

Щира подяка за підтримку

У наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, наші медики як ніколи потребують засобів захисту. Приємно, що є люди, які небайдужі до їхніх проблем і які здатні сприймати чужі біди, як свої. Тож висловлюємо щиру подяку народному депутату України Олесю Довгому, за сприяння якого медики Новгородківщини отримали партію необхідних засобів, придбаних за кошти благодійних фондів «МОЖЕМО РАЗОМ» та «ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ».

Помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко передала медичним закладам нашого району засоби індивідуального захисту на загальну суму 45285 грн., а саме:

Детальніше: Щира подяка за підтримку

Шановні працівники культури Новгородківщини!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну та наш район, примножуєте успіхи та досягнення.

Детальніше: Шановні працівники культури Новгородківщини!

Онлайн-курс «Стартуй стартап»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap).

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете:

Детальніше: Онлайн-курс «Стартуй стартап»

Важлива інформація