A- A A+

Важлива інформація

  

                      

            

        

         

     

        

        

    

      

         

    

  

   

    

УВАГА, КОНКУРС!

За рішенням конкурсної комісії з 2 квітня 2019 року оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс  на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році.

Термін подання документів на участь у конкурсі – 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення про початок конкурсу на офіційному сайті Держпраці.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 01601, м. Київ,  вул. Десятинна, 14, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон для довідок (044) 284 39 07.

Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці»

Наказ

Програма конкурсу

Шановні пожежники!

Від усього серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони України!

Детальніше: Шановні пожежники!

Відбулося засідання оргкомітету

16 квітня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету по відзначенню 33-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Детальніше: Відбулося засідання оргкомітету

ПрофFEST-2019

В Новгородківському районі 11 квітня 2019 року на стадіоні «Колос» відбувся зональний етап молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019», метою якого було створення умов для соціального партнерства, удосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю, популяризацію системи професійно-технічної освіти і підвищенню значущості робітничих професій серед учнів навчальних закладів району.

Детальніше: ПрофFEST-2019

У день другого туру виборів Президента України можна отримати оформлений паспорт громадянина України

         21 квітня, у день повторного голосування з виборів Президента України,з 08:00 до 20:00 працюватимуть районні підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області.

         Цього дня у підрозділах аби громадяни могли реалізувати право голосу на виборах буде забезпечено видачу оформлених ID-карток та паспортів громадянина України зразка 1994 року з вклеєними фото по досягненню відповідного віку.

         Під час першого туру виборів 63 особи отримали ID-картки та 18 - паспорти у формі книжки з вклеєним фото. Загалом, 30 та 31 березня до підрозділів у районах звернулось 678 осіб.

         Наразі всі сили працівників міграційної служби області мобілізовані щодо забезпечення своєчасного оформлення паспортів громадянина України особам, які досягли 18-річного віку. Власників паспортів, які оформленні та очікують на видачу, працівники територіальних підрозділів інформують у телефонному режимі.

        

УДМС України в Кіровоградській області

«За чисте довкілля»

Весна поволі набирає сили і  нам всім разом необхідно забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та на прилеглих до них територіях після зимового періоду й танення снігу.

З цією метою в районі щороку проводиться весняна акція «За чисте довкілля» та День благоустрою.

Про організацію проведення заходів акції «За чисте довкілля» говорилося 10 квітня на засіданні районного штабу з організації її проведення, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк.

Детальніше: «За чисте довкілля»

Чергове засідання комісії

04 квітня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Акусок Тетяна Володимирівна провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше: Чергове засідання комісії

Про організацію проведення семінару

На виконання доручення заступника голови ОДА Світлани Лобанової до службової записки Управління Держпраці у Кіровоградській області про проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи із керівниками суб'єктів господарювання агропромислового комплексу щодо дотримання законодавства про працю, організацію безпечних та здорових умов праці під час проведення весняно-польових робіт 3 квітня 2019 року о 10:00 у залі засідань районної ради буде проводитись семінар на тему: "Дотримання законодавства про працю, безпеку та гігієну праці під час проведення весняно-польових робіт".

До участі запрошуються керівники та фахівці суб'єктів господарювання агропромислового комплексу, керівники приватних підприємств, засоби масової інформації та інші зацікавлені особи.

Засідання спостережної комісії

28 березня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

Детальніше: Засідання спостережної комісії