A- A A+

Важлива інформація

  

                      

            

        

         

     

        

        

    

      

Шановні державні службовці Новгородківщини!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів району.

Детальніше: Шановні державні службовці Новгородківщини!

Відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Минають роки, десятиліття, змінюється обличчя планети, а з ним життя людства, його думки, мрії. Чим далі відділяють нас роки від тієї страшної війни, тим величнішим постає героїчний подвиг нашого народу. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові і нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Другої світової – живими і полеглими.

Детальніше: Відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Шановні жителі Новгородківського району!

22 червня 1941 року – трагічна сторінка, яка увійшла у життя мільйонів українців. Цей день для нас сповнений важких спогадів і болю. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви й страждання, смерть та руйнацію. Гірка доля не оминула жодної української родини.

Детальніше: Шановні жителі Новгородківського району!

Результати II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

За підсумками II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новгородківської районної державної адміністрації Комар Олександр Сергійович зайняв III місце в номінації "Кращий спеціаліст" серед державних службовців районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів.

Щиро вітаємо Олександра Сергійовича з перемогою.

Відзначення переможця з врученням грамот Новгородківської райдержадміністрації та районної ради відбудеться під час урочистостей з нагоди Дня державної служби.

Відкриття гуртожитку в селищі Новгородка для внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму

16 червня 2017 року у селищі Новгородка відбулася церемонія урочистого відкриття гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб, який відремонтовано у рамках реалізації проекту "Побудуємо майбутнє разом!" за підтримки Європейського Союзу.

Будівництво реалізовувалося в рамках спільного проекту Євросоюзу та Кіровоградської обласної ради протягом 2015-2017 років у співпраці з Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Новгородківською районною державною адміністрацією, районною та селищною радами.

Детальніше: Відкриття гуртожитку в селищі Новгородка для внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму

Засідання комісії

16 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання комісії по розгляду заяв при визначенні права на отримання державної соціальної допомоги та субсидії.

Детальніше: Засідання комісії

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Новгородківського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника - одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Детальніше: Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони...

Засідання районної координаційної ради

15 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше: Засідання районної координаційної ради

До відома жителів Новгородківського району!

22 червня 2017 року о 10 годині в приміщенні Новгородківської районної державної адміністрації буде проводити особистий прийом громадян заступник голови – керівник апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації ЛОБАНОВА Світлана Василівна.

Попередній запис на прийом за телефоном 2-04-57.