A- A A+

Пам'ять. Подвиг. Час.

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято - свято Перемоги.

Детальніше: Пам'ять. Подвиг. Час.

26 квітня – День трагедії на Чорнобильській АЕС

В світі є дати, які назавжди закарбовуються в пам'яті народу, саме такою датою є 26 квітня 1986 року - аварія Чорнобильської атомної електростанції. Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Новгородківської ЦБС Н.Кузьміна та директор музею історії району О.Кудіна запросили дітей /учні 8А класу НВК класний керівник Притула А.Л./ до музею історії району на актуальний репортаж «Чорнобиль. 26 квітня», щоб пригадати, осмислити та усвідомити масштаби тих трагічних подій.

Детальніше: 26 квітня – День трагедії на Чорнобильській АЕС

Районна бібліотека для дітей Новгородківської ЦБС

IMG 20190206 091210

Виставка – пам'ять «Україна: віхи історії». 15 лютого День вшанування Учасників бойових дій на території інших держав. 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.

Детальніше: Районна бібліотека для дітей Новгородківської ЦБС

Історична година "Квіти у полі, там де Крути"

IMG 20190129 151935

Щоб нагадати жителям громади про трагічні події 29 січня 1918 року біля приміщення дитячої бібліотеки, на снігу, бібліотекарі написали «КРУТИ…ПАМ’ЯТАЄМО!» з квітками червоного маку, як символом пам’яті. Історичну годину «Квіти у полі, там де Крути» діти /учні 9А класу НВК  /класний керівник Орленко В.В./ розпочали з розповіді «10 фактів про бій під Крутами, який повен знати кожен українець». В пам'ять тих далеких подій проведено флешмоб «Свіча пам’яті».

Детальніше: Історична година "Квіти у полі, там де Крути"

Традиційний Різдвяний ярмарок

З нагоди новорічно-різдвяних свят, 21 грудня у Новгородці відбувся традиційний Різдвяний ярмарок.  

Детальніше: Традиційний Різдвяний ярмарок

Козацький турнір «Ану, який з тебе козак»

Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. І в переддень такого гарного свята Покрови Пресвятої Богородиці, дня Захисника України і дня Українського козацтва працівниками районної бібліотеки для дітей разом з учнями 3Б класу НВК (класний керівник Бутенко Валентина Євгеніївна) проведено козацький турнір «Ну, який з тебе козак».

Детальніше: Козацький турнір «Ану, який з тебе козак»

Семінар-практикум

На базі районної бібліотеки для дітей Новгородківської ЦБС пройшов семінар-практикум «Українська дитяча книга сьогодні. Інноваційні підходи до популяризації української художньої літератури» для працівників сільських книгозбірень ЦБС.

Детальніше: Семінар-практикум

Святкування з нагоди відзначення 130-річчя с. Дубівка

19 серпня 2018 року працівники Новгородківського районного будинку культури прийняли участь у святкуванні з нагоди відзначення 130-річчя с. Дубівка, Новгородківського району.

Детальніше: Святкування з нагоди відзначення 130-річчя с. Дубівка

Чута - Фест

     18 серпня 2018 року творча делегація Новгородківського району (тріо "Маки" районного будинку культури – керівник Оксана Гопак, ансамбль "Мрійниці" – керівник Ілона Зубенко, хоровий колектив "Дивограй"- керівник Любов Макарчук, майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Ірина Костянецька та Ірина Вілівчук) взяли участь у фестивалі народної творчості "Чута - Фест", село Цибулеве Знам'янського району. Всі колективи та майстрині отримали дипломи.

Детальніше: Чута - Фест

Відбувся концерт Державного академічного Волинського народного хору

    

     20 серпня 2018 року у приміщення районного будинку культури відбувся концерт Державного академічного Волинського народного хору. Глядачі отримали величезне задоволення та подарували артистам бурхливі оплески.

Детальніше: Відбувся концерт Державного академічного Волинського народного хору