A- A A+

Обласна бібліотечна акція «Читай, я буду слухати!»

До участі в Акції долучилась юні читайлики Великочечеліївської сільської бібліотеки – філії / завідуюча Оводенко О.І./, які завітали до районної бібліотеки для дітей.     

Детальніше: Обласна бібліотечна акція «Читай, я буду слухати!»

Туристичними стежками Новгородківщини

Природа Новгородківщини зачаровує своєю красою. Минуле краю надзвичайно багате історичними подіями. Кожне село має свою історію виникнення. Як говорить народний вислів «Без минулого немає майбутнього». І скільки б ми не вчили історію рідного краю, кожного разу ми дізнаємося щось нове, цікаве. Саме тому, 10 травня 2017 року чергове засідання Вищої Народної Школи працівники центральної районної бібліотеки вирішили провести на базі Велико-Чечеліївської сільської бібліотеки-філії за туристичним маршрутом «Туристичними стежками Новгородківщини». Велика-Чечеліївка дуже цікавий куточок Новгородківського району. Саме за цей край згадується в книзі «Господні зерна» Григорія Гусейнова. Оводенко Олександра Іванівна, завідуюча Велико-Чечеліївською сільською бібліотекою філією, провела краєзнавчу подорож «Туристичними стежками Новгородківщини», розповіла про історію села. Учасники ВНШ відвідали зелену садибу «Олександра».

Детальніше: Туристичними стежками Новгородківщини

Розвиток сільського зеленого туризму - один із важливих напрямків розвитку села

На базі Новгородківської центральної районної бібліотеки та бібліотеки-філії с. Велика Чечеліївка проведено районний семінар – практикум бібліотечних працівників «Зелений туризм як інноваційна діяльність сільської бібліотеки». Відкрили семінар завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини Л. В. Бойко та директор Новгородківської ЦБС В. Л. Григір, які говорили про розвиток зеленого туризму як одного з найважливіших напрямків розвитку села.

Детальніше: Розвиток сільського зеленого туризму - один із важливих напрямків розвитку села

День пам'яті жертв політичних репресій


Указом Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року в Україні встановлено День пам'яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.Сьогодні ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

Детальніше: День пам'яті жертв політичних репресій

Зелена садиба «У Олександри»

Розвиток зеленого туризму в Україні відбувається досить активно. І це не дивно. Адже цей напрямок – ідеальний варіант для нашої країни, з її численними річками й низками озер, горами і первозданними лісами, селами з багатою культурною спадщиною. Повернення до природи вже давно популярне в світі. Дійшла ця тенденція і до нас. Все більше й більше сімей шукають альтернативу єгипетсько-турецьким маршрутам. І ця альтернатива – поруч. Отже, зелений (або еко-) туризм – досить широке поняття. Але це завжди відпочинок в екологічно-чистій місцевості, в умовах максимального контакту з природою.

Детальніше: Зелена садиба «У Олександри»

День Європи

Стара-добра Європа.  Здається,  ми знаємо про неї якщо не все, то багато що. Але з її країнами пов'язані по-справжньому дивовижні факти, про які відомо далеко не всім.

Детальніше: День Європи

Хронометр пам’яті «Сторінки слави і безсмертя»

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в такі прекрасні дні, 8-9 травня, ми відзначаємо великі свята – День Пам’яті та Примирення та 72-гу річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Детальніше: Хронометр пам’яті «Сторінки слави і безсмертя»

Біль війни із часом не минає

Верблюзькі сільські бібліотеки - філії долучилися до проведення заходівз нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги.

Детальніше: Біль війни із часом не минає

«Збережемо пам'ять про подвиг»

8 та 9 травня Україна та світ вшановує пам'ять мільйонів людей, що стали жертвами буремних подій Другої світової війни та полягли в боротьбі проти диктаторів за мир та демократію.

Детальніше: «Збережемо пам'ять про подвиг»

Дитяча бібліотеа – орієнтир в інформаційному полі сучасного користувача

Годину спілкування з працівниками сільських книгозбірень ЦБС провела заступник директора з питань обслуговування дітей Г.Чернова. Вона ознайомила присутніх з матеріалами обласного семінару-практикуму «Дитяча бібліотеа – орієнтир в інформаційному полі сучасного користувача», який проходив в ОДБ імені Т.Г.Шевченка.

Детальніше: Дитяча бібліотеа – орієнтир в інформаційному полі сучасного користувача