A- A A+

Козацька слава в серцях у нас

     13 жовтня, напередодні свята Покрови, Дня козацтва та Дня захисника України, у Новгородківському районному будинку культури розпочала діяти фотовиставка робіт майстрів «Козацька слава в серцях у нас».

Детальніше: Козацька слава в серцях у нас

Веpесневі сaмоцвіти

З 23 по 27 веpесня на Кіровоградщині пройшов Всеукpaїнський теaтpaльний фестивaль «Веpесневі сaмоцвіти». Цього року це – ювілейний захід, адже «Вересневим самоцвітам» виповнилося 50 років.

Детальніше: Веpесневі сaмоцвіти

Виставка-ювілей «ВЕСЕЛКОВИЙ РОЗМАЙ ЛАРИСИ ЗОРІНОЇ»

В музеї історії Новгородківського району 25 вересня 2020 року відбулося відкриття виставки-ювілею «Веселковий розмай Лариси Зоріної», з нагоди ювілейного Дня народження Відмінника освіти України, Члена національної спілки майстрів народного мистецтва та Заслуженого майстра народної творчості України - ЗОРІНОЇ Лариси Георгіївни.

Детальніше: Виставка-ювілей «ВЕСЕЛКОВИЙ РОЗМАЙ ЛАРИСИ ЗОРІНОЇ»

У всьому побачити красу

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у районній бібліотеці для дітей Новгородківської ЦБС відбулася презентація виставки-фотосушки під назвою: «У всьому побачити красу», на якій представлені роботи фотохудожниці Юлії Антонюк. 

На відкриття виставки завітали поважні гості: голова Новгородківської РДА Олександр Антоненко, голова районної ради Олександр Горбенко, завідувач сектору культури, молоді та спорту Лілія Бойко, директор Новгородківської ЦБС Валентина Григір.

Детальніше: У всьому побачити красу

Онлайн-виставка

Онлайн-виставка робіт районного осередку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Дивосвіт» до Міжнародного дня молоді «Країна молодих майстрів».

На виставці представлені роботи: Ірини Костянецької, Ірини Вілівчук, Ольги Дигадюк, Наталії Бойко, Інни Репешко.

Детальніше: Онлайн-виставка

Молодіжний консультативно-дорадчий орган. Молодіжна рада.

Участь молоді можна також розглядати як форму партнерства між молоддю та дорослими. Партнерство означає працювати спільно. Це означає прислухатися до голосу кожного й докладно розглядати пропозиції. На практиці це означає, що цілі, прагнення, обов'язки, рішення тощо, обговорюються, схвалюються та молоді люди, і дорослі знають точно:
– куди вони прямують;

– що від них очікують;
– що вони очікують від інших;
– як вони збираються це зробити;
– яку підтримку вони отримують та з якого джерела.

Детальніше: Молодіжний консультативно-дорадчий орган. Молодіжна рада.

Biblio-майстерня «Український сувенір воїнам-землякам»

        До дня захисника України районною бібліотекою для дітей на biblio-майстерні активні читайлики разом з бібліотекарем виготовляли український сувенір. Ці сувеніри передані мамі воїна-земляка, і найближчим часом порадують наших захисників.

Детальніше: Biblio-майстерня «Український сувенір воїнам-землякам»

Козак усім народам друг, лицарський у нього дух

До Дня українського козацтва районною бібліотекою для дітей Новгородківської ЦБС, бібліотекарем Білоножко Г.М. проведемо лицарський турнір: «Козак усім народам друг, лицарський у нього дух» з учнями 4 – А класу Новгородківської НВК (класний керівник Федас А.О.).

Детальніше: Козак усім народам друг, лицарський у нього дух

Пам'ять. Подвиг. Час.

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято - свято Перемоги.

Детальніше: Пам'ять. Подвиг. Час.

26 квітня – День трагедії на Чорнобильській АЕС

В світі є дати, які назавжди закарбовуються в пам'яті народу, саме такою датою є 26 квітня 1986 року - аварія Чорнобильської атомної електростанції. Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Новгородківської ЦБС Н.Кузьміна та директор музею історії району О.Кудіна запросили дітей /учні 8А класу НВК класний керівник Притула А.Л./ до музею історії району на актуальний репортаж «Чорнобиль. 26 квітня», щоб пригадати, осмислити та усвідомити масштаби тих трагічних подій.

Детальніше: 26 квітня – День трагедії на Чорнобильській АЕС