A- A A+

«Чорнобиль! Забути його не дозволяє майбутнє»

IMG 4324

32 роки пройшло з моменту Чорнобильської катастрофи – найбільшої за всю історію ядерної енергетики у світі. Виросло вже ціле покоління, яке не застало цю жахливу трагедію, але в цей день ми традиційно згадуємо про Чорнобиль.

Детальніше: «Чорнобиль! Забути його не дозволяє майбутнє»

Благоустрій територій закладів культури

DSC00127

20 квітня 2018 року працівниками клубних, бібліотечних та музейних установ проведено благоустрій територій закладів культури селища Новгородка. Висаджено дерева і кущі.

Детальніше: Благоустрій територій закладів культури

Поезія – це завжди неповторність

Поезія – своєрідна музика, кожна нота якої є частиною нашого життя. Це сповідь, молитва, порада. Так чи інакше, це крик або шепіт душі. Важливо, щоб поетичне слово було наповнене любов'ю. Тільки те, що написано з любові, є вартісним.

Детальніше: Поезія – це завжди неповторність

«Таємничий, загадковий, День народження чудовий!»

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів.

Детальніше: «Таємничий, загадковий, День народження чудовий!»

Книжчині іменини

Книжчині іменини завітали до дітей з сімей ВПО, які проживають у гуртожитку для переселенців. Разом з бібліотекарем дитячої бібліотеки Н.Кузьміною діти здійснили захоплюючу відеомандрівку «Казкові герої країни Мультляндії».

Детальніше: Книжчині іменини

59-й обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів "Театральна весна Кіровоградщини"

17 березня 2018 року на базі Новгородківського районного будинку культури продовжив свою ходу 59-й обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», який розпочався 1 березня у м. Кропивницькому.

Детальніше: 59-й обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів "Театральна весна Кіровоградщини"

Сніг іде, а ми працюємо

«Майстерня цікавих знайомств»/клуб за інтересами «Рушничок»/ завітала до дітей сімей ВПО, які проживають в гуртожитку для переселенців.

Детальніше: Сніг іде, а ми працюємо

«А Сотню вже забрали небеса…»

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.   Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Годину – сум та тиху акцію «А Сотню вже забрали небеса…» провели працівники дитячої бібліотеки з учнями класу танцю/вчитель Вєтрова А.Р./ дитячої школи мистецтв.

Детальніше: «А Сотню вже забрали небеса…»

Масляна іде, весну красну веде

16 лютого працівниками центральної районної бібліотеки для слухачів Вищої Народної Школи, переселенців із східних областей України та громади селища було проведено народознавчі розваги «Масляна іде, весну красну веде». Дійство відбувалося біля приміщення центральної районної бібліотеки.

Детальніше: Масляна іде, весну красну веде

Афганістан далекий і чужий у кожній пам’яті живий

Бібліотекарем читального залу Новгородківської ЦРБ Гонтар Людмилою Петрівною 14 лютого було проведено літературно-патріотичну годину «Афганістан далекий і чужий у кожній пам’яті живий» з учнями 9-А класу (класний керівник Роменська Валентина Василівна).

Детальніше: Афганістан далекий і чужий у кожній пам’яті живий