A- A A+

Бібліотека – центр екологічної просвіти сільської громади

На базі Новгородківської центральної районної бібліотеки та бібліотеки-філії с.Новомиколаївка проведено районний семінар – практикум бібліотечних працівників «Бібліотка – центр екологічної просвіти сільської громади».

Детальніше: Бібліотека – центр екологічної просвіти сільської громади

Культурно-мистецька акція «Туристичний вікенд»

Завдяки турботі та підтримці завідувача сектору культури Лілії Бойко 18 травня 2018 року слухачі Вищої Народної Школи та працівники районної бібліотеки взяли участь у виїзному семінарі «Мандруємо рідним краєм» та у культурно-мистецькій акції «Туристичний вікенд», які відбулися на території дослідно – селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки».

Детальніше: Культурно-мистецька акція «Туристичний вікенд»

До 178-й річниці від дня народження Марка Лукича Кропивницького

22 травня 2018 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л. Кропивницького відбувся захід, присвячений 178-й річниці від дня народження фундатора українського професійного театру – Марка Лукича Кропивницького.

Детальніше: До 178-й річниці від дня народження Марка Лукича Кропивницького

Україна читає дітям

      В рамках національного проекту «Україна читає дітям» відбулася зустріч дітей 3 -А класу НВК (класний керівник Єфіменко І.М.) з директором Новгородківської централізованої бібліотечної системи Григір Валентиною Леонідівною. Валентина Леонідівна розповіла дітям що в дитинстві дуже любила читати книги, і тому обрала професію бібліотекаря. Розповіла про своє захоплення – вишивати бісером і писати вірші, вирощувати квіти. Також познайомила дітей з улюбленою книгою свого дитинства «Пригоди Незнайка та його друзів» Миколи Носова, зачитала уривки з книги.

Детальніше: Україна читає дітям

НОВГОРОДКІВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

17 травня 2018 року з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки за ініціативи телеканалу СТБ у м.Київ на Поштовій площі відбулася презентація загальнонаціонального «Рушника-єднання», вишитого майстринями з різних куточків України.

Детальніше: НОВГОРОДКІВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

Звітний концерт народного аматорського хорового колективу «Ветеран»

15 травня, у Новгородківському районному будинку культури, відбувся звітний концерт народного аматорського хорового колективу «Ветеран».

В даний час хор об’єднує 26 людей поважного віку, ентузіастів, закоханих у пісню. Учасники колективу називають хор прекрасною можливістю відвести душу, весело і з користю провести час.

Детальніше: Звітний концерт народного аматорського хорового колективу «Ветеран»

Показ тематичного фільму «Імена на братських могилах»

07 травня 2018 року, напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги, для учнів Новгородківського НВК техніком районного будинку культури А.І. Хмурцем проведено показтематичного фільму «Імена на братських могилах» (ІІІ частина), створеного істориком-краєзнавцем С.С. Черкасом.

Фільм розроблено на основі опрацьованих архівних документів та історичних досліджень. При підготовці Сергій Степанович провів численну роботу по збору, відбору, вивченню та систематизації історичних джерел.

Детальніше: Показ тематичного фільму «Імена на братських могилах»

«Калиновий спів» об’єднує співочі серця Новгородківщини

11 травня, в приміщенні Новгородківського районного будинку культури відбулося свято вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів".        

Детальніше: «Калиновий спів» об’єднує співочі серця Новгородківщини

Поетично-музична рапсодія "У світі все починається з мами"

Мати – подателька життя людського, уособлення безкорисливості, відданості, щедрості, щирості і доброти. Мати – рідна земля і Вітчизна. Мати – мова і пісня. До Дня Матері, який відзначається в другу неділю травня, бібліотекарем районної бібліотеки для дітей Білоножко Г. спільно з вихователями дошкільної групи «Бджоленята» НВК імені П.Ф.Козуля Стецюк Н., Кошева Т. проведено поетично-музичну рапсодію "У світі все починається з мами".

Детальніше: Поетично-музична рапсодія "У світі все починається з мами"

Виступ народного аматорського хорового колективу «Ветеран» у Кіровоградському обласному госпіталі ветеранів війни

Мистецтво відволікає від негативних емоцій та зцілює душу. 03 травня 2018 року, напередодні Дня Перемоги, традиційно відгукнувшись на запрошення головного лікаря Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни, народний аматорський хоровий колектив «Ветеран» Новгородківського районного будинку культури, художнім керівником якого є Микола Юхимович Кузьменко, подарував свою творчу концертну програму пацієнтам госпіталю.

Детальніше: Виступ народного аматорського хорового колективу «Ветеран» у Кіровоградському обласному госпіталі...