Козацький турнір «Ану, який з тебе козак»

Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. І в переддень такого гарного свята Покрови Пресвятої Богородиці, дня Захисника України і дня Українського козацтва працівниками районної бібліотеки для дітей разом з учнями 3Б класу НВК (класний керівник Бутенко Валентина Євгеніївна) проведено козацький турнір «Ну, який з тебе козак».

Юні козачата показали свої знання з історії козацтва і продемонстрували фізичну міць і силу взявши участь у конкурсах : «Острів прислів’їв», «Терпсіхора» (де діти танцювали запальний танець «Гопак», «Повітряна кулька»), армреслінг «Сильна рука», «Як козаки гуртувалися», «Втеча полоненого козака з полону», «Поїзд», «Терпи козаче, отаманом будеш», «Козацька кмітливість».

Всі учасники заходу отримали пам’ятки «Козак жартує – ворога чатує». Під час проведення козацького турніру в залі панував Повний позитив.