A- A A+

Мітинг-реквієм з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Ця дата в Україні стала Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, 15 лютого 2016 року в селищі Новгородка на Алеї Слави відбувся мітинг-реквієм з покладанням квітів до барельєфів воїнам-інтернаціоналістам та меморіальних дошок загиблим воїнам АТО з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан.

В мітингу взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної та селищної рад, представники районного військкомату, учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, представники трудових колективів, громадськість селища, учні Новгородківського НВК та студенти ПТУ № 36.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова, воїн-афганець Олександр Сириця, радник голови райдержадміністрації з питань надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Юрій Матвієнко в своїх виступах вшанували пам'ять загиблих та подякували живим за їхню доблесть.

       Воїнам – афганцям Новгородківського району перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк та голова районної ради Олександр Горбенко вручили пам’ятні медалі - відзнаки Президента України, обласну відзнаку - нагрудний знак "За мужність і відвагу" посмертно було вручено батькам загиблого воїна АТО Василя Новака.

       Подвиг воїнів-афганців було вшановано патріотичними віршами та піснями у виконанні працівників районного будинку культури, ПТУ №36 та Новгородківського НВК.

       По завершенню мітингу всі присутні поклали квіти до барельєфів воїнів – інтернаціоналістів та меморіальних дошок загиблих воїнів АТО, вшанувавши їх пам'ять хвилиною мовчання.

       В цей день у Свято – Троїцькому храмі селища Новгородка відбулася панахида за загиблими та молебень за захисників України, за державу Україну.