Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області від 30.05.2017 року № 253 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад», оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «Б» та категорії «В», зокрема:

- начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Петрівському, Долинському, Новгородківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (Новгородківський район);

- головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель у Петрівському, Долинському, Новгородківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області;

Конкурсний відбір буде проведено в період з 19 по 22 червня 2017 року за адресою: м. Кропивницький, вул. Академіка Корольова, 26.

З більш детальною інформацією та умовами проведення конкурсу можливо ознайомитись за вищевказаною адресою (каб. 30), а також на сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області: kirovohradska.land.gov.ua.Тел. (0522) 34-61-32. Документи приймаються у робочий час (8.00 – 17.15) до 15 червня поточного року.