Засідання оргкомітету

09 червня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня молоді та Дня Конституції України.

В засіданні оргкомітету взяли участь керівники та представники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та організацій району, селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено питання щодо стану підготовки та проведення загальнорайонних заходів. Зокрема:

22 червня 2017 року - мітинг біля Меморіалу Слави з нагоди відзначення в районі Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

25 червня 2017 року – святкова програма на районному стадіоні "Колос" з нагоди відзначення в районі Дня молоді.

27 червня 2017 року – концертна програма в районному будинку культури з нагоди відзначення в районі Дня Конституції України.

З метою забезпечення належного відзначення вищезазначених дат Сергій Миколайович надав відповідні доручення учасникам оргкомітету, які залучені до організації та проведення даних заходів.