Відкриття гуртожитку в селищі Новгородка для внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму

16 червня 2017 року у селищі Новгородка відбулася церемонія урочистого відкриття гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб, який відремонтовано у рамках реалізації проекту "Побудуємо майбутнє разом!" за підтримки Європейського Союзу.

Будівництво реалізовувалося в рамках спільного проекту Євросоюзу та Кіровоградської обласної ради протягом 2015-2017 років у співпраці з Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Новгородківською районною державною адміністрацією, районною та селищною радами.

В урочистому заході взяли участь Кузьменко Сергій Анатолійович, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації, Чорноіваненко Олександр Анатолійович, голова Кіровоградської обласної ради, Кальченко Валерій Михайлович, керівник проекту, Огир Лідія Степанівна, координатор проекту, Кочерга Андрій Леонідович, голова Новгородківської райдержадміністрації, Краснюк Сергій Миколайович, перший заступник голови райдержадміністрації, Горбенко Олександр Вікторович, голова районної ради, Криворучко Віктор Васильович, заступник голови районної ради, Сириця Олександр Антонович, селищний голова, внутрішньо переміщені особи, жителі та гості селища, представники засобів масової інформації.

Перед присутніми виступили голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович, голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович, Новгородківський селищний голова Сириця Олександр Антонович та представник від внутрішньо переміщених осіб Володимир Семенов.

Виступаючі бажали усім, хто переїхав зі сходу країни, мирного, заможного і комфортного життя на Новгородківщині.

Обласними нагородами були відзначені особи, які брали активну участь у реалізації проекту, в рамках якого було проведено капітальний ремонт гуртожитку.

Свої музичні вітання усім присутнім подарували аматори районного будинку культури.

Перед входом до оновленого гуртожитку символічну стрічку перерізали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович, голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович, керівник проекту Кальченко Валерій Михайлович та Новгородківський селищний голова Сириця Олександр Антонович. Всі присутні мали змогу здійснити екскурсію до приміщення гуртожитку.

Основна мета впровадження проекту досягнута: всі внутрішньо переміщені особи, які виявили бажання проживати на території селища Новгородка, мають житло в сучасному облаштованому гуртожитку.