A- A A+

Засідання колегії

27 липня 2017 року голова райдержадміністрації Андрій Кочерга провів засідання колегії за участю заступників голови райдержадміністрації, голови районної ради Олександра Горбенка, членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, представника ЗМІ.   

На розгляд колегії виносились два питання:

  1. Про роботу територіального центру соціального обслуговування Новгородківського району по наданню якісних соціальних послуг, доповіла Гузова Л.В., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новгородківського району.
  2. Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за І півріччя 2017 року, інформувала присутніх Рачкелюк О.В., завідувач сектору роботи із зверненнями громадян та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний питань.