Черговий виїзний прийом громадян

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить голова районної державної адміністрації. Вони дають змогу не тільки почути думку кожної людини, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами сільської громади. Черговий  виїзний прийом здійснено 01 серпня 2017 року головою районної державної адміністрації Андрієм Кочергою в Спасівську та Петрокорбівську сільські ради.

Прийом громадян проведено за участю завідувача Новгородківського сектору обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України   Кіровоградської області Наталії Панасюк, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Глоби, начальника відділу Держгеокадастру у Новгородківському районі Олени Трохановської. Всього на прийомі побувало 8 громадян.

В ході спілкування до голови районної державної адміністрації зверталися мешканці громад з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності сіл, своїми проблемами та негараздами.

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання автобусного сполучення, ремонту автомобільних доріг.

Також порушувались питання щодо розрахунків за земельні частки (паї), надання земельних ділянок учасника антитерористичної операції, питання соціального захисту населення, зокрема, порядку нарахування та отримання субсидій, відповідних допомог.

В ході проведення прийому головою райдержадміністрації та відповідними службами   були   проаналізовані питання, порушені громадянами.  З деяких питань спеціалістами управлінь надані кваліфіковані консультації та  рекомендації на місці. Питання, які потребують додаткового вивчення, голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль та дав доручення відповідним службам району.