Засідання районної комісії

28 липня 2017 року відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв на визначення права на отримання державної соціальної допомоги та субсидії під головуванням заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації Тетяни Акусок.

На засіданні було розглянуто 31 заяву громадян.

З них:

– 5 заяв громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України щодо призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до поданих заяв прийнято рішення щодо призначення вищезазначеної допомоги за всіма поданими заявами;

– 7 заяв громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Відповідно до поданих заяв прийнято позитивне рішення щодо призначення державної допомоги відносно 2 заяв та негативне рішення щодо 5 заяв.

– 19 заяв громадян щодо призначення житлової субсидії. За всіма поданими заявами прийнято рішення про надання житлової субсидії.