Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Незалежності України

День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР "Акта проголошення незалежності України", що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

З метою гідного відзначення цієї події у районі - підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

07 серпня 2017 року відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 26-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. В засіданні оргкомітету взяли участь: голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, заступник селищного голови Анатолій Новік, члени організаційного комітету.

Під час засідання члени комітету  розглянули план проведення районних заходів, вносили свої пропозиції та зауваження. Обговорили організацію проведення Дня Державного Прапора та урочистих заходів до Дня незалежності України. Завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщин райдержадміністрації Лілія Бойко доповіла про підготовку колективів художньої самодіяльності до участі в заходах щодо відзначення 26-ї річниці Незалежності, в контексті даного питання учасники засідання обговорили формат святкування.

Вирішено провести:

23 серпня о 10.00 год. біля приміщення районної державної адміністрації офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

24 серпня на районному стадіоні "Колос" планується проведення таких заходів:

10.00 год. – спортивне свято; 19.00 год. – урочистості та святковий концерт.

В музеях та бібліотеках району буде організовано експозиції і тематичні виставки з розвитку України за період незалежності.