Район відзначив День працівників освіти

День вчителя – це всенародне свято. Бути вчителем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця.

29 вересня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти, який традиційно відзначають у першу неділю жовтня.

Серед присутніх у залі зібралися люди особливої професії: керівники шкіл, завучі, вчителі, методисти, педагогічні працівники закладів освіти, ветерани освітянської галузі, профспілкові діячі.

Зі святом освітян району привітали народний депутат України Олесь Довгий, голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Остапчук, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Наталія Квітка. У своїх виступах вони зазначили, що покликання вчителя – виводити молоду людину на життєву дорогу. Від того, як він їх навчить, залежить наш добробут і місце України у світовому співтоваристві. Бажали учительству справжнього людського щастя, міцного здоров'я, миру, добробуту та людської шани, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Подякували педагогам за добросовісне служіння обраній справі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

За самовіддану плідну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління, високу професійну майстерність та з нагоди свята – Дня працівників освіти кращі освітяни були нагороджені грамотами та подяками.

Справжнім подарунком для присутніх став святковий концерт артистів Кіровоградської обласної філармонії.Прекрасні, змістовні творчі номери: пісні й танці, подарували глядачам гарний настрій напередодні професійного свята.