Відбулося засідання оргкомітету

02 жовтня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету  з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України та Дня українського козацтва. В засіданні взяли участь представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко доповіла про підготовку колективів художньої самодіяльності до участі в заходах. Головний лікар центральної районної лікарні Олексій Нестройний, як представник козацького товариства, вніс свої пропозиції до відзначення Дня українського козацтва, пов'язані із відрод­женням та культивуванням козацьких традицій.

Учасникам оргкомітету з метою забезпечення належного проведення заходів першим заступником голови райдержадміністрації було надано доручення розробити конкретні плани проведення заходів та доповісти про їх підготовку на черговому засіданні оргкомітету.