Голова райдержадміністрації провів черговий виїзний прийом громадян

03 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга побував з робочим візитом та провів особистий прийом громадян у Інгуло-Кам’янській сільській раді.

У ході прийому жителі громади піднімали питання пенсійного забезпечення, призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет, користування земельними ділянками.

Також порушувались питання водопостачання населеного пункту, взаємодії депутатів сільської ради з органами влади та жителями громади у галузі культури та спорту.

На усі звернення громадянам надано роз’яснення та відповіді. Питання, які потребують додаткового вивчення, голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль та надав доручення відповідним службам району.

У ході робочого візиту Андрій Леонідович відвідав Інгуло-Камянський навчально-виховний комплекс, фельдшерський  пункт, де ознайомився з  матеріально-технічною базою та готовністю закладів до опалювального сезону.