Чергове засідання оргкомітету

День захисника України - державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

6 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів чергове засідання оргкомітету щодо  відзначення в районі Дня захисника України.

На засіданні оргкомітету були присутні представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, селищний голова, керівники громадських організацій району, редактор газети "Новгородківські вісті".

На початку засідання перший заступник голови райдержадміністрації ознайомив присутніх з планом заходів з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

В ході обговорення було визначено формати проведення у жовтні 2017 року низки заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії відповідальних осіб з громадськими організаціями району під час проведення урочистостей та тематичних заходів, які відбудуться 14 жовтня 2017 року в районі.

Сергій Миколайович наголосив, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і цьогоріч в рамках заходів потрібно гідно вшанувати учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

Районні заходи з нагоди Дня захисника України розпочнуться 14 жовтня 2017 року:

11.00 – V свято духовного співу «Золоті ключі Покрови», нагородження воїнів АТО (Свято-Троїцький Храм).

11.00 – 12.00 - Виставка ікон майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Божа краса, або краса Божого світу» (Площа біля Свято-Троїцького Храму).

13.00 – концертна програма «Ми нащадки козацького роду» (Площа біля Свято-Троїцького Храму).

Під час свята діятимуть:

Презентація громад району (Площа біля Свято-Троїцького Храму);

Проведення урочистого обряду посвяти у козаки Обозним отаманської сотні козаків Інгулу (Площа біля Свято-Троїцького Храму);

Козацькі розваги (Площа біля Свято-Троїцького Храму);

Частування гостей (Площа біля Свято-Троїцького Храму);

Майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (Площа біля Свято-Троїцького Храму);

Тематична виставка «Козацькій славі жити у віках» оформлена працівниками центральної районної бібліотеки, виставка дитячих робіт вихованців дитячої школи мистецтв (Площа біля Свято-Троїцького Храму).

Окрім цього, патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх та бібліотечних установах.