Засідання комісії

26 жовтня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Новгородківської районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Профілактична робота з двома громадянами щодо неналежного виховання та утримання дітей.

2. Профілактична робота з громадянкою щодо неналежного виховання та утримання малолітньої.

3. Профілактична робота з громадянкою щодо неналежного виховання та утримання двох малолітніх дітей.

4. Про доцільність встановлення піклування над дитиною-сиротою.

5. Про доцільність позбавлення батьківських прав відносно двох синів.

6. Профілактична робота з вихованцем дитячого будинку сімейного типу щодо невідвідування ним навчального закладу.

7. Про доцільність припинення соціальних виплат громадянці на дітей.

8. Про взяття під соціальний супровід сімей, як таких, що опинились в складних життєвих обставинах. Зняття із соціального супроводу сімей, як таких, що частково подолали складні життєві обставини та рік перебували під соціальним супроводом.

За розглядом питань прийнято відповідні рішення.