Засідання оргкомітету

29 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання організаційного комітету з відзначення в районі Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України.

На засіданні оргкомітету були присутні заступник голови районної ради, заступник голови районної громадської організації "Новгородківське об'єднання ветеранів учасників АТО та бойових дій", кореспондент газети "Новгородківські вісті" та представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

На початку засідання Сергій Миколайович ознайомив присутніх з планом заходів з підготовки та відзначення в районі Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України.

В ході засідання вирішено, що відзначення в селищі Новгородка даних заходів буде проведено 6 грудня 2017 року:

10.00 - 11.00 - покладання квітів до меморіальних дошок загиблим воїнам АТО (селище Новгородка, с.Новоандріївка, с.Митрофанівка, меморіального комплексу загиблим воїнам - учасникам бойових дій в зоні АТО села Верблюжка) за участю керівництва району, селища, сіл, представників військкомату, учасників АТО, волонтерів та громадськості;

11.00 - 13.00 - урочиста частина та святковий концерт в приміщенні районного будинку культури.

Працівниками бібліотечних закладів та музейними працівниками району будуть організовані книжкові виставки, експозиції на військову тему; уроки-пам'яті, зустрічі з учнівською молоддю та учасниками АТО - земляками.

В загальноосвітніх школах району відбудуться зустрічі учнівської молоді з військовослужбовцями, патріотами та волонтерами, учасниками бойових дій.