Засідання спостережної комісії

27 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Акусок Т.В. провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про роботу виконкому селищної ради, щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі та осіб що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Новгородківської селищної ради.

2. Про облік осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та осіб що повернулися з місць позбавлення волі по кожній громаді окремо.

3. Про проведення виховної роботи з особами засудженими до покарання не пов`язаних з позбавленням волі та особами що повернулися з місць позбавлення волі.

Під час засідання присутніх поінформували:

Сириця Олександр Антонович – голова Новгородківської селищної ради, Застава Олександр Сергійович – начальник сектору Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області, Бондаренко Олександр Олександрович – начальник відділу соціальної роботи Новгородківського РЦСССДМ.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні      рішення.