Засідання комісії

30 листопада 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Новгородківської районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Профілактична робота з батьками щодо неналежного виховання та утримання дітей.

2. Вирішення питання щодо неналежного виховання матір'ю свого неповнолітнього сина.

3. Вирішення питання подальшого місця перебування малолітніх дітей, які залишилися без батьківського піклування та тимчасово проживають у іншій родині.

4. Про зміну рішення комісії щодо надання дозволу на укладання договору оренди землі, яка належить неповнолітньому, вихованцю дитячого будинку сімейного типу.

5. Про надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки, яка належить неповнолітньому.

6. Вирішення питання щодо визначення місця проживання малолітнього.

7. Вирішення питання щодо визначення годин спілкування батька з донькою.

8. Вирішення питання щодо визначення годин спілкування батька з донькою.

9. Про взяття під соціальний супровід сімей, як таких, що опинились в складних життєвих обставинах. Продовження терміну перебування під соціальним супроводом сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

10. Зняття із соціального супроводу сімей, як таких, що частково подолали складні життєві обставини та рік перебували під соціальним супроводом.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.