У співпраці — результат

У понеділок, 27 листопада, розпочався масштабний капітальний ремонт системи опалення в Новгородківському навчально-виховному комплексі.

Вирішення питання ремонту системи опалення було доволі копітким і для керівництва району і для профільних заступників, відділу освіти, обласних управлінь капітального будівництва та житлово-комунального господарства та керівництва області безпосередньо.

Даний проект фінансується з двох бюджетів. Перша частина - районна, реалізована завдяки добросовісним платникам податків Новгородківщини, таким як аграрії, товаровиробники, підприємці. З їх податків і формується районний бюджет, завдяки чому і змогли винайти можливість виділити 1 мільйон гривень на співфінансування даного проекту.

Друга частина - соціально-економічний проект, який зміг реалізуватися завдяки співпраці з народним депутатом України Олесем Довгим та керівництвом області. За сприяння народного депутата з державного бюджету надано субвенцію на реалізацію даного проекту у розмірі 1 мільйон гривень.

Після проведеного тендеру, завдяки системі Прозоро, був визначений переможець - ПП "Камелот-3000". Це єдине підприємство, яке мало всі необхідні документи для реалізації проекту. На даний час в навчальному закладі йде демонтаж старої системи опалення.

Зовсім недавно голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга разом з головою районної ради Олександром Горбенком та помічником народного депутата України Олеся Довгого Ніною Грязновою вручили стоматологічний рентгенапарат центральній районній лікарні, комплект спортивного інвентаря для спортшколи та велосипед для велоклубу "Лідер", які придбані за кошти субвенції. Також трохи згодом буде проведено роботу по встановленню освітлення на стадіоні "Колос" за кошти субвенції з державного бюджету. Ці придбання співфінансує і район за цілковитої підтримки керівництва районної ради та її депутатського корпусу.

А це черговий раз доводить, що спільними зусиллями можливе досягнення певних результатів та вирішення нагальних проблем.