Шановні волонтери!

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтерство - надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Шановні волонтери! Сердечно вдячні вам за невичерпне бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо вам життєвих сил, успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко