Верблюзька амбулаторія отримала сучасне медобладнання

За сприяння народного депутата України Олеся Довгого та за підтримки керівництва області та району Верблюзька амбулаторія отримала стоматологічну установку та дефібрилятор. Це стало можливим завдяки державній субвенції на здійснення заходів соціально-економічного розвитку Новгородківського району.

4 грудня 2017 року голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, помічник народного депутата Олеся Довгого Ніна Грязнова та головний лікар районного центру первинної медико-санітарої допомоги Наталія Жук вручили дану медичну апаратуру колективу амбулаторії. Придбана апаратура надасть можливість лікарям якісніше і ефективніше надавати медичну допомогу хворим.

Верблюзький сільський голова Любов Кулик та жителі громад, які обслуговує амбулаторія, щиро дякують Олесю Станіславовичу та всім тим, хто допоміг у придбанні такого необхідного медичного обладнання.