Засідання спостережної комісії

27 грудня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про проведену роботу районного сектору з питань пробації за 2017 рік з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Присутніх проінформувала Малюта Наталія Володимирівна – начальник районного сектору з питань пробації.

2. Розгляд пропозицій щодо формування плану роботи та внесення змін до складу районної спостережної комісії на 2018 рік.

Слухали Акусок Тетяну Володимирівну – заступника голови Новгородківської районної державної адміністрації, яка винесла на розгляд пропозиції щодо формування плану роботи та внесення змін до складу спостережної комісії на 2018 рік.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.