Різдвяний ярмарок

22 грудня 2017 року на площі біля районного будинку культури відбувся Різдвяний ярмарок. Майстрині селища: Лариса Зоріна, Лілія Поточенко, Ірина Вілівчук, Наталія Рагуля, Вікторія Гончарук, Оксана Кудіна, Ольга Дигадюк, Катерина Бур’яненко, Ірина Костянецька, Світлана Кудрик, Катерина Дорошко демонстрували присутнім свою майстерність. Вони торгували новорічними сувенірами та прикрасами, вишитими і в’язаними речами, різдвяними пряниками, блокнотами, милом та свічками ручної роботи.

З наступаючими новорічними і різдвяними святами привітали присутніх на ярмарку голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

Вони побажали всім міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, а під новорічну ялинку гості подарували районному будинку культури комплект освітлювальної техніки для сцени.

Працівники та аматори районного будинку культури підготували присутнім святковий концерт. Веселими новорічними піснями гарний настрій дарували – дитячий ансамбль "Соловейки", вокальний ансамбль "Мрійниці" та тріо "Маки".