Шановні жителі Новгородківського району!

Сердечно вітаємо Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим, святами, які об’єднують у собі наше дитинство, наше сьогодення і мрії про майбутнє.

2017 рік був бурхливим і багатим на події. Вони торкнулися практично кожного жителя нашого краю, і попереду нас чекає тривала й напружена робота. Загальний успіх залежить від зусиль кожного. У наших силах домогтися, щоб наступний рік став помітним кроком у напрямку поліпшення життя кожного з нас.

Нехай в наступному році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Щиро бажаємо вам щастя, добра і злагоди.  Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій.

Будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

Щедрого Нового року та гарних Різдвяних свят!

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко