Відбулося засідання громадської ради

04 січня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, члени громадської ради при районній державній адміністрації, керівники та представники структурних підрозділів РДА, редактор газети "Новгородківські вісті" Ольга Лісова.

В ході засідання, яке провела голова громадської ради Лідія Огир, розглянуто та обговорено ряд актуальних питань. Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Голобородько прозвітувала про використання бюджетних коштів на 2017 рік та надала інформацію про бюджет району на 2018 рік.

Про стан збереження об'єктів культурної спадщини району доповіла Оксана Кудіна, директор музею історії району; про організацію дозвілля в районі інформувала Людмила Кучерява, художній керівник районного будинку культури; про екологічний стан в районі слухали Олександра Сирицю, селищного голову та Володимира Лазоренка, головного спеціаліста управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Обговорили члени громадської ради й питання об’єднання територіальних громад в районі. Про проведену роботу з даного питання ознайомив присутніх Олександр Горбенко, голова районної ради.

Члени громадської ради затвердили план засідань громадської ради на 2018 рік та розглянули ряд організаційних питань.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.