Відзнаки Президента України – для наших захисників

10 січня 2018 року в залі засідань районної ради відбулося нагородження захисників Батьківщини.

За участь в антитерористичній операції двадцяти п’ятьом учасникам АТО району відзнаки Президента України вручив заступник військового комісара Новгородківського районного комісаріату Олександр Задорожний. Він привітав солдат з нагородами і з новорічними святами та подякував їм за службу.

Також воїнів-земляків з новим 2018 роком і різдвяними святами привітали голова районної ради Олександр Горбенко та селищний голова Олександр Сириця. Вони подякували воїнам за відданість, захист суверенності й цілісності української держави, побажали учасникам АТО добра і миру, благополуччя та веселих свят.

Відзнаку Президента України "За участь в антитерористичній операції" отримали: Ігор Ангелуца, Віталій Бледай, Олег Вороний, Олександр Кушнір, Сергій Луценко, Юрій Матвієнко, Олександр Луценко, Андрій Орловський, Віктор Руденко, Олег Трохановський, Олег Хильченко, Дмитро Чалий та Юрій Юрченко з селища Новгородки; Геннадій Вербовий, Валерій Облап з с.Митрофанівки; Ігор Великий, Віктор Русін з с.Просторого; Сергій Гурдуза, Валерій Григор, Сергій Полєжаєв з с.Верблюжки; Євгеній Голік з с.Козирівки; Іван Ловгущенко з с.Новомиколаївки; Сергій Пиво, Микола Чепурко з с.Ручайків; Анатолій Захаров з с.Петрокорбівки.

Ця нагорода – відзнака всього українського народу,  але тут є мужність, біль, страждання – все, що довелося пережити нашим воїнам-землякам, адже саме вони за першим покликом держави стали на її захист. Ми це пам’ятаємо, знаємо і цінуємо.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблого воїна АТО Вадима Рогожкіна з с.Митрофанівки, якому б у цей день виповнилося б 30 років та всіх полеглих земляків у цій неоголошеній війні.