Засідання спостережної комісії

29 січня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні було розглянуто питання:

1. Про роботу виконкому сільської ради щодо попередження порушень громадського порядку, нагляду за поведінкою осіб, що мають умовний вирок покарання та осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, які проживають на території Вершино-Кам’янської сільської ради. Присутніх проінформувала Ковалішина Тетяна Василівна – секретар Вершино – Кам'янської сільської ради.

2. Про підсумок роботи районної спостережної комісії за 2017 рік. Інформувала Акусок Тетяну Володимирівну – заступник голови Новгородківської районної державної адміністрації.

Члени спостережної комісії обговорили дані питання та приняли відповідні рішення.