Засідання комісії

31 січня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Новгородківської районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Профілактична робота з громадянами, жителями с.Рибчино щодо неналежного виховання та утримання дітей.

2. Профілактична робота з громадянкою, жителькою села Спасове щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини.

3. Про доцільність встановлення опіки над дітьми-сиротами.

4. Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина відносно малолітнього.

5. Про затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Про взяття під соціальний супровід сімей, як таких, що опинились в складних життєвих обставинах с. Верблюжка.

Продовження терміну перебування під соціальним супроводом сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги: с. Верблюжка, с. Куцівка.

Зняття із соціального супроводу сімей, як таких, що частково подолали складні життєві обставини та рік перебували під соціальним супроводом с. Дубівка.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.