Вручення комп’ютерної техніки БДЮТу

В районі триває дієва співпраця районної влади та народного депутата України Олеся Довгого по забезпеченню закладів освіти Новгородківщини необхідною матеріально-технічною базою. Крім навчальних закладів комп’ютерною технікою забезпечено і районний позашкільний заклад.

30 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, помічники народного депутата України Олеся Довгого Андрій Іщенко та Ніна Грязнова і начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Остапчук відвідали позашкільний заклад, поцікавилися його діяльністю та вручили два сучасні комп’ютери, багатофункціональний пристрій (принтер, сканер і ксерокс) та ноутбук.

В свою чергу керівники районного парламенту дітей, який працює на базі БДЮТу, Катерина Дукай та Віталій Ніколаєнко подякували гостям за необхідну техніку та передали народному депутату Олесю Довгому подяку за сприяння розвитку учнівського самоврядування в районі та допомогу в організації роботи дитячого парламенту.