Засідання оргкомітету

07 лютого 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний голова, представники територіальних органів міністерств і відомств України, ПТУ № 36.

Під час засідання члени оргкомітету обговорили план проведення заходу та основні організаційні питання,  визначили персональну відповідальність за їхню підготовку.

Зокрема, заплановано провести:

15 лютого 2018 року о 10.00 в селищі Новгородка на Алеї Слави мітинг – реквієм "Гіркої пам'яті ковток";

- покладання квітів до барельєфів воїнів-інтернаціоналістів;

- участь керівництва району та воїнів-афганців у молебні за померлими учасниками бойових дій на території інших держав (Свято-Троїцька церква).

Також на засіданні оргкомітету було обговорено та затверджено план заходів щодо проведення свята "Проводи Зими – зустрічі Весни".

Організатори дійства: селищна рада, ПТУ №36, районний будинок культури, Велико-Чечеліївський сільський будинок культури запрошують всіх бажаючих жителів району долучитися 17 лютого о 9.30 2018 року (площа біля магазину "Червоне і Чорне") до театрального дійства.

В програмі свята:

- концертна програма;

- веселі розваги для дорослих і дітей;

- пригощання млинцями, кулішом, напоями, солодощами.