Вручення медичного обладнання

За останні кілька місяців медицина району отримала вже більше як на 600 тисяч гривень нового обладнання. Ці кошти надійшли при співфінансуванні з державного і районного бюджетів відповідно до програми соціально-економічного розвитку територій.

У Вершино-Кам’янську та Верблюзьку амбулаторії було придбано за ці кошти стоматологічні крісла і дефібрилятори, а районна лікарня отримала стоматологічний рентген-апарат.

7 лютого 2018 року з приємною місією в центральну районну лікарню завітали голова райдержадміністрації Андрій Кочерга та помічники народного депутата України Олеся Довгого Андрій Іщенко і Ніна Грязнова. Вони вручили   лінійний датчик і порт до нього для апарата ультразвукової діагностики.

Зі слів лікаря УЗД Анни Бондарчук, область   застосування даного датчика досить широка — виявлення захворювань щитовидної залози, органів малого тазу, в акушерстві та педіатрії.

Голова райдержадміністрації та помічники народного депутата України Олеся Довгого, зустрівшись з колективом поліклінічного відділення, запевнили, що продовження плідної роботи по забезпеченню медичних закладів потрібним медичним обладнанням буде тривати. Адже здоров’я жителів Новгородківщини, забезпечення їх якісними медичними послугами - це одне із основних завдань влади.