Семінар-тренінг для аграріїв

08 лютого 2018 року в залі засідань районної ради для працівників сільського господарства району був проведений семінар-тренінг "Про підсумки роботи агропромислового комплексу області у 2017 році, основні напрямки аграрної політики на 2018 рік".

На початку заходу до присутніх із вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, який привітав аграріїв із початком нового 2018 року та побажав всебічних трудових звершень.

З інформацією про підсумки роботи агропромислового комплексу району у 2017 році перед учасниками семінару-тренінгу виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Акусок. Він поінформував присутніх про основні моменти розвитку аграрної сфери району у минулому році та підсумував роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в цілому.

Також слово мав запрошений на захід директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Сергій Коренюк. Посадовець розповів про стан справ у аграрній галузі Кіровоградщини за минулий рік та окреслив першочергові напрямки роботи працівників сільського господарства області в 2018 році. Особливо Сергій Юрійович акцентував увагу на фінансуванні програм держпідтримки аграрної сфери у поточному році та детально довів до відома учасників семінару-тренінгу дану інформацію.

Наостанок заходу до присутніх звернулися представники від банківської системи області, які, зокрема, поінформували сільгоспвиробників про особливості роботи з аграрними розписками.