Засідання оргкомітету до Дня вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

13 лютого 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк провів засідання оргкомітету з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, увічнення їх великої людської та громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості патріотів, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи європейське майбутнє України та на підтримку ініціатив громадськості.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний голова, представники територіальних органів міністерств і відомств України та ПТУ № 36.

Членами оргкомітету було вирішено затвердити план проведення заходів. Зокрема, за ініціативи сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації та педагогічного і учнівського колективів ПТУ №36 20 лютого 2018 року о 10.00 на вулиці Центральній селища Новгородка відбудеться мітинг-реквієм "Герої не вмирають".

Сергій Миколайович наголосив на ряді інших заходів, які будуть проведені в районі. Зокрема, передбачено проведення у навчальних закладах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року - лютому 2014 року, про їх учасників; організацію у бібліотеках району книжкових виставок, тематичних полиць, у музеях – експозицій, виставок, що висвітлюватимуть історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність, проведення конференцій, літературних читань, годин, приурочених подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.