Засідання колегії райдержадміністрації

28 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга провів засідання колегії   райдержадміністрації.

В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України та редактор районної газети "Новгородківські вісті".

Розглянуто питання:

1. Про стан виконавської дисципліни і організації виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації в   апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації за 2017 рік.

2. Про виконання делегованих повноважень, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим комітетом Новомиколаївської сільської ради.

3. Про виконання делегованих повноважень у галузі побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування відповідно до ст. 30 пункту "б" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчим комітетом Верблюзької сільської ради.

З даних питань присутніх інформували: головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Лариса Потапова; начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Ірина Удовиченко та Новомиколаївський сільський голова Володимир Орел; головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Інна Семенова.

За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.