Відбувся мітинг-реквієм

10 березня 2018 року в селищі Новгородка відбувся мітинг-реквієм з нагоди визволення нашого селища від німецько-фашистських загарбників.

Вшанувати пам’ять наших визволителів прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Краснюк, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця, заступник військового комісара Олександр Задорожний, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, ветерани війни і праці, учасники антитерористичної операції на сході України, представники від громадських організацій та установ, районний парламент дітей, учнівська молодь, громадськість селища. Учасники мітингу поклали квіти до меморіальних дощок загиблим в зоні АТО воїнам-землякам та до барельєфів воїнам-афганцям. До присутніх звернувся селищний голова Олександр Сириця, який наголосив на вагомості даної пам’ятної дати та тої ціни, яку віддали солдати, в тому числі й наші земляки, заради досягнення Перемоги.

Хвилиною мовчання були вшановані всі полеглі солдати тієї кривавої, найжорстокішої війни в історії людства. До Меморіалу Слави керівники району та учасники мітингу поклали квіти.

Цього дня керівництво району та селища поклали квіти до братських могил на території Новгородки. З нагоди 74-ї річниці визволення Новгородки від німецько-фашистських загарбників юні спортсмени ДЮСШ "Колос" разом із жителями селища провели марафон "Пам'ять". Переможців було нагороджено біля Меморіалу Слави. Їм були вручені Грамоти районної організації ВФСТ "Колос" АПК України та солодощі від селищного голови.