Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2018 році

Районна державна адміністрація оголошує про початок проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у березні-квітні 2018 року.

Конкурс проводиться серед державних службовців в номінаціях:

“Кращий керівник” (беруть участь державні службовці категорії “Б”, загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не меш як один рік);

“Кращий спеціаліст” (беруть участь державні службовці категорії “В”, загальний стаж державної служби не менш як два роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

1) заяву про участь у Конкурсі;

2) копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

3) подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

4) інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Організаційним комітетом з проведення першого туру Конкурсу приймаються документи від державних службовців, які виявили бажання взяти участь у першому турі Конкурсу, до    20 березня 2018 року

За довідками звертатися: смт Новгородка, вул. Криворізька,11, сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації,   тел.: 2-04-57.