Увага!

Звертаємо увагу, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі – Порядок). Зауважуємо на   4 п.4 ( - спеціальна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб).

Згідно п.9 Порядку дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

- за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

- за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

- за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорта громадянина України;

- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Відповідно Постанови дотація буде надаватися за тварин,які ідентифіковані і зареєстровані в установленому порядку,тобто без порушення термінів реєстрації! Також нагадуємо,що між датою народження тварин і датою заповнення реєстраційної картки тварини має пройти не більше 7 календарних днів, та між датою заповнення документів і датою надходження документа – не більше 5 робочих днів!

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб- власників тварин. У разі,якщо доступ в районі відсутній , необхідно звернутися до Кіровоградської філії Агенства за телефонами (0522) 25-15-87,0672344705, за адресою м. Кропивницький, вул.. Михайлівська 86, 2 поверх.

Управління агропромислового розвитку РДА