Голова РДА відвідав навчальний заклад

В минулому році в Новгородківському НВК розпочато роботу проекту «Реконструкція Новгородківського навчально-виховного закладу з впровадження енергозберігаючих технологій». У 2017 році в закладі за кошти районного бюджету було замінено 43 вікна на енергозберігаючі. Дана робота продовжується і в цьому році. Щоб заклад мав енергоефективність за рахунок районного бюджету на даний момент вже встановлено 46 вікон.

Питання реконструкції даного навчального закладу на контролі голови райдержадміністрації Андрія Кочерги. 10 квітня він разом зі своїм першим заступником Сергієм Краснюком відвідали НВК, поцікавилися станом проведення робіт, поспілкувалися з даного приводу з директором навчального закладу Наталією Кушнір. Голова райдержадміністрації наголосив, що по даному проекту надалі роботи будуть продовжуватися.