Нарада щодо створення молочного кооперативу

11 квітня 2018 року в районній державній адміністрації була проведена нарада з представником по заготівлі молока від населення, щодо створення молочного кооперативу на території Новгородківського району та в селищі Новгородка. У обговоренні взяли участь представники: перший заступник голови районної державної адміністрації Краснюк С.М., заступник начальника управління агропромислового розвитку Білошистий О.М., головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Ясененко В.Д., та представник по заготівлі молока Ропіцька І.

На нараді розглядалось питання про створення молочних кооперативів в районі та   державні програми на   підтримку створення кооперативів, згідно Закону України "Про сільськогосподарську кооперацію". Створення молочного кооперативу в районі дасть можливість підвищити якість закупівельного молока та підвищити його ціну. Розглянуті ряд інших важливих проблем пов’язаних з вирішенням створення молочарського кооперативу та розроблені заходи по їх вирішенню.

По завершенню обговорення вирішено провести об’їзд території району з метою проведення роз’яснювальної роботи, щодо створенню молочарських кооперативів та сімейних ферм.