Подяки за постійну підтримку воїнів АТО

За турботу і самовідданість в підтримці воїнів-захисників, за вклад в обороноздатність країни та забезпеченість життєдіяльності воїнів АТО в умовах бойових дій Подяками від командира 2 механізованого батальйону військової частини А0409 О. Куліковського та всього особового складу нагороджено ряд сільськогосподарських товаровиробників Новгородківщини.

Почесна місія — вручити дані Подяки випала голові РДА Андрію Кочерзі та заступнику голови спілки воїнів АТО Юрію Семенову. Цими Подяками нагороджено Олександра Володимировича Литвина, Олександра Олександровича Підкуля, Миколу Зіновійовича Дяківа, Геннадія Ростиславовича Жука та Миколу Вікторовича Дімітрієва.

Голова РДА подякував цим небайдужим людям за вагомий внесок у загальнодержавну справу — захист Вітчизни і побажав міцного здоров’я, наснаги та успіхів у ратній праці заради миру та добра.